Destek: 0534 710 41 43

ÜCRETSİZ AVON TEMSİLCİSİ OLUN

AVON Ücretsiz Üyelik Formu

Hızlı ve Ücretsiz Avon Temsilcisi Olun

Sitemiz üzerinden ücretsiz Avon üyeliği yaparak %33'e varan kâr oranlarıyla sizde kendi işinizin patronu olun. AVON temsilcisi olmak ve gelirinizi arttırmak istiyorsanız aşağıda ki formu doldurun. Üyeliğiniz bizim tarafımızdan hızlı bir şekilde aktif edilecektir.

Hedeflerinizi yüksek tutun kazancınız yüksek olsun. Bu rakamlara ulaşamam demeyin, derseniz baştan kaybedersiniz. Her yaptığınız işte hedefiniz olsun ve o hedefe ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın. Günümüz şartlarında artık yüksek satış rakamlarına ulaşmak o kadar kolaylaştı ki bunları size tek tek anlatmaya çalışacağım.

Kozmetik sektörü satışı en kolay sektördür. Özellikle bayanlar için (lütfen baylar üzerine alınmasın) kişisel bakım ve makyaj ürünleri hayatlarının vazgeçilmezidir. Bir bayana Avon kataloğunu gösterdiğinizde yüzlerce ürün içerisinden mutlaka ihtiyacı olsun, olmasın birkaç ürünü satın almak isteyecektir. Hele ki her ay yenilenen kampanyaları gösterdiğinizde satış yapmanız oldukça kolay olacaktır.

Temsilci Başvuru Formunu doldurun, kendi ihtiyaçlarınızı indirimli alın, satış yaparak hem bütçenize katkı sağlayın hem hediyeler kazanın. Her ay sipariş verme zorunluluğu yok, üye olmak hiç hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Avon ürünü siparişleriniz için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir
veya İnternet Üzerinden sipariş geçebilirsiniz.

Avon ürünü sipariş geçmek için tıklayınız.

SİPARİŞ VER